Grafik Tasarım


Logo

Logo


Bir kurum veya kuruluşun kendine seçtiği, bazı ticaret eşyası üzerine konulan, o eşyayı üreten veya satanı tanıtan resim, harf vb. özel işaret, logo.

Kurumsal Kimlik


Kurumsal kimlik, pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir.

Kurumsal Kimlik
Tabela Tasarım

Tabela Tasarım


Tabela en küçük esnaftan dev holdinglere kadar kullanılan en öncelikli reklam aracıdır. Reklamın keşfinden günümüze kadar bir çok değişim yaşamış bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Broşür Ve Afiş Tasarımı


Reklamcılığın ilk zamanlarındaki iletişim materyalleri olan afiş ve posterler günümüzde de etkisi korumaktadır. Görsel hafızanın %80 oranındaki hatırlatıcı etkisini dikkate aldığımızda afişlerin insanlara neler anlatabileceğini hayal etmek zor olmaz. Afişler genellikle bir duyuru için tercih edilmektedir.

Broşür Ve Afiş Tasarımı
Menü Tasarımı

Menü Tasarımı


Yiyecek & içecek sektöründe hizmet veren Restaurant, Cafe-Pub, Otel, Pastane gibi firmalar için profesyonel menü tasarımı ve baskı hizmetleri vermekteyiz. Kurumunuzu yansıtacak tasarım ögeleri kullanarak hazırlanan menülerinizde, müşterileriniz aradığını rahatlıkla bulacak ve tercihlerini yapmakta sıkıntı çekmeyeceklerdir

Katalog Tasarımı


Katalog Tasarımı bir firmanın ürünleri veya hizmetleri için hizmetler veya ürünler hakkında detaylı bilgiler sunan, çok sayfalı bilgilendirme ve reklam tanıtım aracıdır. 

Katalog Tasarımı