Görsel Hizmetler


Video Montaj

Video Montaj


Video çekmek artık son derece basitleşti ancak görüntüleri düzenlemek, montajlamak, kurgulamak kısacası video düzenleme dediğimiz işlem çekilen videoya anlam katmaktadır. Bizde esnafımızdan bu yükü alıyoruz.

Mekan Çekimi


Mekan fotoğrafı çekimi görselleşmiş dünyada ,ticari alanda faaliyet gösteren kurumların kendilerini var etmeleri için olmazsa olmaz bir ihtiyacıdır.

Mekan Çekimi
Ürün Çekimi

Ürün Çekimi


Ürün fotoğrafı herhangi bir ürününün profesyonel fotoğrafçı tarafından profesyonel ekipmanlarla çekilmiş tanıtım amaçlı resimdir. Ürün fotoğrafları günümüzde daha çok e-ticaret sitelerinde ürünlerin tanıtımı için kataloglarda kullanılmaktadır. Ürünlerin fotoğrafları doğru bir şekilde çekildiğinde ve ürünün etkin bir yolla anlatımı yapıldığın da satışlarda oldukça olumlu sonuçlar elde edilmektedir.

Jenetik Ve İntro


Program yada video başlamadan önce; İçeriği ve tarzı hakkında ipuçları vererek seyirciye ne izleyeceğini neyin başladığını anlatan ve sonunda programın isminin yazdığı kısa giriş-açılış bölümüdür.

Jenetik Ve İntro
Fotoğraf Ve Video Prodüksiyon

Fotoğraf Ve Video Prodüksiyon


Bir markanın görsel tanıtım unsurları arasında çok önemli bir yere sahiptir. İnsanlarda ilk bakışta olumlu bir algı oluşturmak, söz konusu insanları potansiyel müşteri konumuna getirmek demektir. 

Kurgu


Kısaca, kurgu bir video görüntü düzenleme ve manipülasyon işlemidir, birbirinden anlamsız parçaları bir araya getirerek ortaya bir anlam çıkarma sürecidir. Bunun yanında işlediğimiz video görüntülere özel efektler verme şansımız da bulunmaktadır. 

Kurgu