Akıllı Sistem Kurulumları


Işıklandırma Sistemleri

Işıklandırma Sistemleri


Işıklandırma yapmak istediğiniz alanlar için ya da aydınlatması zayıf kalan ortamlar ile ilgili iyileştirme taleplerinizde size yardımcı olabiliriz. Ayrıca dekor amaçlı avize kullanımı ve duvar ışıklandırması gibi konularda destek sağlayabiliriz. Bunun yanında masa, aynalık ve TV ünitesi gibi bölgelerin isteğinize göre ışıklandırma işlemlerini gerçekleştirebiliriz.

Kamera Kurulum Montaj


Hd, anolog ve ip gibi seçenekleri bulunan kamera teknolojisi istediğiniz ortamda video ve fotoğraf kaydı yapma olanağı sunmaktadır. Yüksek çözünürlükteki kameralar, ayrıntılı görmek istediğiniz (örneğin para gibi) küçük nesneleri rahatlıkla ayırt etmenizi sağlamaktadır. Kayıt sürenizi cihazınıza taktığınız hdd ile seçebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama sayesinde cihazınızı internete bağlayarak dilediğiniz yerden dilediğiniz saatte işletmenizi ya da evinizi cep telefonunuzdan izleyebilir, güvenliğinizi teyit edebilirsiniz ve dilediğiniz kişinin telefonuna da kurulum yaparak o kişininde uzaktan izlemesini sağlayabilirsiniz.

Kamera Kurulum Montaj
Alarm Sistemi Kurulum Montaj

Alarm Sistemi Kurulum Montaj


İç ve dış ünite olarak kurulumunu yaptığımız alarm sistemi ile güvenliğinizi arttırabilirsiniz. Alarm sistemi kurlan ortamlarda pır dedektörü dediğimiz harekete duyarlı sensörler yardımıyla hırsızlık anında alarmı devreye sokarak sistemin çalışmasını sağlamaktadır. Bunun yanında manyetik kontak yardımıyla kepenginizin izniniz dışında açılmaya çalışılması durumunda alarm devreye girer. Güvenliğinizi arttırma konusunda size destek sağlayabiliriz.

Telefon Santral Kurulumu


Telefon santrali ile işletmenizde tek telefon hattı ile bile pbx teknolojisi sayesinde birden fazla telefon bağlama olanağını size sunuyoruz. Çeşitli ayarlamalar ile işletme içindeki telefonların yurt içi yurt dışı ya da gsm numaralarını arama izin ve yasaklarını belirleyebilirsiniz. Ayrıca müzik kutusu sayesinde sizi arayan ,insanları seçtiğiniz müzik ile bekletmeye alabilirsiniz.

Telefon Santral Kurulumu
Server Kurulum Bakım Onarım

Server Kurulum Bakım Onarım


İşletmenizde kullandığınız, personelinizin ortak bir merkezden çalışmasını istediğiniz muhasebe ve benzeri programlar için server desteği için bize danışabilir ve fikir alabilirsiniz.

Domain Sistemi Kurulumu


Şirketinizde bulunan bilgisayarların yönetimini, kayıt altında tutmanızı ve bilgisayar üzerinde yapılan işlemlerinin kısıtlamaları veya izinleri belirlemeniz konusunda isteklerinize hitap edecek olan domain sistemi kurulumlarında size destek sağlayabiliriz.

Domain Sistemi Kurulumu